Marta

Jestem mamą. Jestem żoną. Jestem kobietą.

Jestem mamą Alka, Lidy i Matiki. Lida –  to od niej wszystko się zaczęło. Lida –  moje łzy, cierpienie, moja miłość, początek nowego jutra i życiowej pasji. Lida – dziewczynka z zespołem Downa.

Jestem żoną człowieka, który twierdzi, że dożyje setki w świetnym zdrowiu. W dzisiejszych czasach to nie lada wyczyn. Kibicuję mu z całego serca. Będę starała się towarzyszyć mu w tej drodze.

Jestem kobietą, która postawiła swój uporządkowany świat na głowie, bo tak trzeba było zrobić. Jestem kobietą, która tak się odnalazła w tym nowym świecie, że wywróciła życie do góry nogami reszcie rodziny. Jestem kobietą, która po dziesiątkach przeczytanych książek i artykułów, setkach godzin spędzonych na poszukiwaniu informacji, wyjaśnień i przyczyn, zmieniła swój zawód. Jestem doradcą żywieniowym (dietetykiem), ale nie tylko z potrzeby chwili, a na całe życie, bo wierzę, że tak trzeba, by żyło się lepiej. Jestem Marta. Jestem tu dla Was.

EDIT: Tydzień przed moimi urodzinami dostałam najpiękniejszy prezent, jaki można sobie wymarzyć. Ten prezent ma na imię Adelka. Zatem jestem teraz mamą Aleksego, Lidy, Matyldy i Adeli. Wow, sama jestem pod wrażeniem. Prawdziwa, wielodzietna rodzina 🙂

ikonka    marta@blog.zdrowepodejscie.pl / Moje wpisy