Wygraj książkę – Ortoreksja – konkurs

Na naszym zdrowym blogu do wygrania w najnowszym konkursie książka „Ortoreksja„. Gdy zdrowe odżywianie staje się obsesją… Ortoreksja to zaburzenie odżywiania, które trudno rozpoznać. Nagle przestaje chodzić o oczyszczenie organizmu czy ograniczenie liczby spożywanych kalorii.

Zadanie konkursowe: Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić książka 🙂 piszcie w komentarzach pod tym wpisem 🙂

Na zgłoszenia czekamy do 30.04.2019 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂 zwycięzce ogłosimy na początku maja.

7 komentarzy “Wygraj książkę – Ortoreksja – konkurs

 1. Mętlik w głowie – tak mogę określić swój stan umysłu, może właśnie ta książka byłaby pomocna, aby mnie nieco ukierunkować.
  Co rusz i z każdej strony (internet, czasopisma, książki) bombardują mnie ciekawostki na temat zdrowego odżywiania, a cudowne diety rozmnażają się i pączkują na wiosnę. Sylwetka SLIM jest ciągle w modzie. Jak wielu z nas kocham nowinki i testuję na sobie różne specjały, aby poczuć się młodsza, zdrowsza i piękniejsza. Staram się jednak „nie zwariować” i z dystansem podchodzę do tzw. zdrowej żywności i do obiecywanych „efektów”. Nie wpadam w panikę, jeżeli kolejny raz nie odczuwam poprawy samopoczucia i nie ubyło mi ani kalorii. Zaglądam do zielarskich sklepów, wyszukuję kosmetyki naturalne i czytam etykiety produktów, ale nie przepłacam za zdrowszy makaron czy chleb.

 2. Powinna do mnie trafić ponieważ chciałabym zagłębić się w dziedzinie zdrowego stylu życia, żywienia, coś tam niby staram się działać ale jakoś mi to nie wychodzi może dzięki niej uda mi się ROZSĄDNIE zdrowo odżywiać by nie popaść w paranoję odżywiania.

 3. Wiekowy już jestem a nagromadzone przez ten czas irracjonalne zachowania żywieniowe na pewno nie służą mojemu zdrowiu, stąd zapewne coraz częstsze dolegliwości. Potrzebuję zatem inspiracji i fachowego poradnika co i jak czynić by nie popełnić nowych błędów żywieniowych, by organizm na tym skorzystał a nie doznał spustoszenia. Dlatego biorę udział w konkursie mając nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie.
  A swoją drogą jestem ciekawy jak konkurs może zostać rozstrzygnięty na początku kwietnia, jak podano w treści ogłoszenia o konkursie skoro jego zakończenie ma nastąpić 30 kwietnia.
  Łączę wyrazy szacunku

 4. Chciałabym tę książkę podarować mojej młodszej siostrze, która jest na etapie „diet cud”. Ona jest rozsądną dziewczyną, ale dzisiaj w zalewie informacji, w dobie internetu i dostępu do wszelakich informacji łatwo jest się zgubić lub zostać zmanipulowanym. Kiedy podejmujemy jakieś wyzwanie/postanowienie nawet w dobrej wierze, bez prawdziwych, fachowych i rzetelnych informacji jesteśmy w stanie się pogubić. Ta książka to kompendium wiedzy napisane przez fachowca. Są tu porady, zalecenia, suche fakty poparte doświadczeniem autorki, dzięki czemu książka ta może stać się drogowskazem. Byłaby właśnie doskonała dla siostry tak by ta wiedziała w którym kierunku ma iść i by była i zdrowa i szczęśliwa 🙂

  1. Gratulujemy wygranej! Zaraz podeślemy na @ wszystkie instrukcje odnośnie przekazania nagrody.

Leave a Reply