Konkurs – Uzdrawiająca Sól

W konkursie do wygrania książka Uzdrawiająca Sól – Dr James Dinicolantonio

Zadanie konkursowe:  W komentarzach piszcie dlaczego mamy Tobie wysłać tą książkę?

Na zgłoszenia czekamy do 30.09.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

Opis książki: Cała prawda o soli Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, jak szkodzi swojemu zdrowiu ograniczając sól w diecie. Jej niedobór może być przyczyną wielu niebezpiecznych schorzeń, a nawet zwiększać ryzyko śmierci spowodowanej zawałem czy wylewem. Autor, naukowiec zajmujący się badaniami nad układem sercowo-naczyniowym, rozwiewa mit o ograniczonym spożywaniu soli. Panaceum na kryzys chorób chronicznych Jeśli doskwierają Ci uciążliwe dolegliwości takie jak: nadwaga, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, schorzenia tarczycy czy nerek, ta książka podpowie Ci jak je pokonać. Znajdziesz w niej nie tylko rzetelną wiedzę, ale dowiesz się jak spożywanie większej ilości soli może obniżyć ryzyko chorób serca, a niekiedy nawet uratować życie. Sól na zdrowie!

 

5 komentarze w “Konkurs – Uzdrawiająca Sól

  1. Sól bo słone, sól bo smaczne, sól do smaku, sól od braku 🙂 smaczniej gdy posolisz, tylko sól z umiarem, bo rozważne solenie, częste ćwiczenie, zdrowia Ci doda!

  2. Sól na anginę, bolące stawy,
    Sól nawet na inhalacje, a najwięcej jej w wakacje, w polskim morzu i na Krecie, lepszych skarbów nie znajdziecie 🙂

  3. A ja myślałem, że ograniczanie solenia przy nadciśnieniu jest niezbędne! Czy nie jest to czasem kolejny zamach na moje zdrowie, tym razem wydawców książek? Sądzę, że zawsze potrzebna jest równowaga! Oczywiście zdrowy rozsądek. Jeżeli ta książka daje przestrzeń dla uzyskania takiej równowagi to jest potrzebna nie tylko piszącemu te słowa!

  4. Nie możliwe by było to prawdziwe! Przecież od wielu lat lekarze wmawiają nam,ze sól podnosi ciśnienie i powoduje szereg chorób z którymi się na codzień zmagamy. Ale mimo,ze ją do maksimum ograniczamy to i tak się ich nie pozbywamy i chorujemy przez kolejne lata. Więc kto wie, może zamiast przyjmowania tych wszystkich malo skutecznych i obciazajacych wątrobę tabletek powinniśmy leczyć się właśnie solą? Chętnie bym o tym poczytal i być może mógłbym się przekonać, ze zakazana sól to zbawienne lekarstwo na ludzkie przypadłości…???

  5. Dlaczetego chciałabym te ksiazke przeczytać by upewnic sie czy jest w końcu zdrowa czy mozna bez niej zyc Lekarze twierdzą roznie diety tez sa rożne wiec gdzie prawda tkwi Te ksiazka moze odpowie mi

Dodaj komentarz