Konkurs – Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących

Książki z jadalnych roślin dziko rosnących okładkaW konkursie do wygrania książka „Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących

Zadanie konkursowe: Jaki dla Ciebie jest idealny składnik do koktajlu i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do 30.04.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

Opis książkiCo Ty wiesz o koktajlach? Dzięki różnorodnym składnikom leczniczym, koktajle z dzikich ziół są pierwszorzędnym środkiem profilaktycznym. Organizm jest chroniony, witalizowany i odżywiony wszystkim, czego potrzebują komórki. Korzyści odnosi nie tylko ciało. Koktajle mają harmonizujące działanie na wszystkich poziomach i wspierają również duchowe i umysłowe samopoczucie. Bomba energetyczna dla Ciebie Dzięki smoothie z dzikich roślin poczujesz się dobrze w swojej skórze, lepiej poradzić sobie ze stresem i będziesz bardziej zrównoważony i świadomy swojej codzienności. Książka zawiera dokładne opisy dzikich ziół, kolorowe zdjęcia, dużo przepisów i kalendarz zbiorów. Naturalne, zdrowe, energetyczne.

 

Jeden komentarz w “Konkurs – Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących

 1. Moim tajemniczym, wyjątkowym i niezastąpionym składnikiem ulubionych koktajli jest zwykły (nie zwykły) BANAN.
  Banan nadaje koktajlom słodkości i jedwabistej aksamitności. Niezastąpiony w zielonych koktajlach, wzbogaca ich smak, osładza, dodaje delikatności i łagodzi smak zielonych warzyw oraz ziół typu zielona majowa pokrzywa lub listki mniszka lekarskiego.
  Ten niezwykły owoc jakim jest banan świetnie komponuje się też z innymi kolorowymi warzywami jak na przykład ze zdrowym burakiem czerwonym burakiem czy też z marchewką i pomarańczą tworząc pyszny napój typu Kubuś.
  Natomiast dodatek banana w formie zmrożonej wraz z innymi owocami typu jagody, truskawki czy mango stworzy nam aksamitny, delikatny i gęsty przepyszny mus.
  Jestem przekonana, że dodatek banana przekona nie jedną osobę do wzbogacenia swojego jadłospisu w zdrowe koktajle i wprowadzi w codzienność spożywanie większej ilości warzyw i owoców.
  Magda

Dodaj komentarz