Konkurs – Rozszyfruj swoją krew

W dzisiejszym konkursie do wygrania Rozszyfruj swoją krew, Koniec z niezrozumiałymi wynikami badań krwi! Przedstawiamy Ci przewodnik po tym jak je zrozumieć. Po lekturze tej książki już nigdy nie spojrzysz na nie tak samo.

Do wygrania właśnie książka „Rozszyfruj swoją krew

Zadanie konkursowe: Tak jak zawsze, w komentarzach pod tym wpisem na blogu, przekonujcie nas, dlaczego to właśnie Wam mamy wysłać książkę.

Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

 

3 komentarze w “Konkurs – Rozszyfruj swoją krew

  1. Bardzo chętnie Przeczytalabym te ksiazke , dlaczego bo zdrowie w dużej mierze kazdego powinno interesować i dowiedzieć sie o nim z rożnych źródeł jest wyjątkowo ciekawe A o krwi ktora jest naszym paliwem zycia tym bardziej Wiec z miła chęcią probuje

  2. Jestem krwiodawcą i regularnie odwiedzam Centrum Krwiodawstwa, dlatego bardzo ważna jest dla mnie kontrola wyników swoich badań i diety, żeby nie zostać wykluczoną z możliwości niesienia pomocy. Dzięki poradnikowi zrozumiem, co oznaczą wszystkie te cyferki i jak wpływają na stan naszego zdrowia. W końcu ono jest najważniejsze 🙂

  3. Interesuję się dietetyką oraz wszelaką aktywnością fizyczną. Jestem promotorką zdrowego stylu życia, staram się pomagać ludziom na tyle, na ile mogę. Wiem jednak, że w niektórych przypadkach tradycyjny model żywienia nie ma prawa działać. Dlaczego? No właśnie, i tu potrzebna jest umiejętność odczytywania wyników badań z krwi. Wiele artykułów i książek zagranicznych, jak i rodzimych przeszło przez moje ręce. Niestety, nadal uważam, że wiem za mało na temat krwi. Chciałabym poszerzać swoją wiedzę, a Wy możecie mi w tym pomóc.

Dodaj komentarz