Konkurs – Przerwy w jedzeniu

Na naszym zdrowym blogu do wygrania w najnowszym konkursie do wygrania książka Przerwy w jedzeniu. Zdrowe jedzenie jest dobre – przerwy w jedzeniu są jeszcze lepsze! Liczne badania naukowe potwierdzają, że tymczasowe przerwy w jedzeniu zapewniają leczniczy efekt. Dzięki tej książce poznasz techniki i programy żywieniowe, które mają moc uzdrawiania. Dowiesz się jak bez uczucia głodu chronić naczynia krwionośne przed arteriosklerozą, odciążyć serce i obniżyć ciśnienie krwi. Przerwy w jedzeniu poprawiają przemianę materii, a wątroba, pęcherzyk żółciowy i nerki pracują bardziej efektywnie. Zredukowany czas spożywania posiłków wpływa też korzystnie na mózg i układ nerwowy.

Zadanie konkursowe:  W komentarzach piszcie dlaczego ta książka ma powędrować właśnie do Ciebie.

Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

 

9 komentarzy “Konkurs – Przerwy w jedzeniu

 1. Bardzo bym się ucieszyła z wygranej i na pewno wskazówki wykorzystała.Stosuję zdrową dietę i wiem, że właściwe przerwy między posiłkami to istotna sprawa.

 2. chciała bym mieć taką książkę ponieważ dużo bym się dowiedziała o prawidłowym odżywianiu i wiele innych rzeczach ,a tym się interesuję

 3. Chciałabym wygrać tą książkę, żeby się dowiedzieć jak dbać o zdrowie swoje i bliskich. Często oddaje krew muszę świadomie się odżywiać by móc pomagać ludziom jak najdłużej.

 4. Mam już słuszny, jak to się mawia, wiek i trochę różnych dolegliwości nieułatwiających codziennego funkcjonowania a zatem czas na zmianę nawyków żywieniowych, które mogą, obok przyjmowania leków, poprawić komfort życia. Taka książka, jak sądzę, to prawdziwy skarb dla takiego faceta jak ja. Chętnie wykorzystam zaprezentowane w niej sugestie i rady aby prawidłowo zacząć się odżywiać, zgodnie z uznanymi i zalecanymi zasadami.

  1. Gratulujemy wygranej, za chwilę wyślemy do Pana @ z prośbą o wysłanie adresu, na którym mamy nadać nagrodę.

 5. Bardzo chciałabym przeczytać tę książkę. Od lat zmagam się z różnymi chorobami oraz propaguję zdrowy styl życia. Dzięki tej lekturze mogłabym pogłębić swoją wiedzę i być może znaleźć w końcu panaceum na swoje dolegliwości.

 6. Nie widze żadnych efektów mojego przerywania. Musze doczytać i dowiedzieć się co robie nie tak. Po prostu potrzebuje tą książkę.

 7. Chciałabym tą książkę dla mojej mamy, która jest osobą starszą z różnymi dolegliwościami być może pomogłaby jej cieszyć się długo lepszym zdrowiem.

 8. Chciałabym wygrać, aby poznać sposób jak jeść i nie podjadać po obiedzie czy kolacji, jak poznać sposób dobrego samopoczucia, w końcu jesteśmy tym co jemy. A niedługo wyczekiwany dzień w moim życiu, a kilogramy są tu pod znakiem ostrzegawczym – że za chwilę suknie trzeba poszerzać czyli koszmar każdej panny młodej.
  Więc jeśli dzięki tej książce poznam sposób na dobre samopoczucie – to bardzo ją pragnę.

Leave a Reply