Konkurs – Niebezpieczne Sery

okładka książki Niebezpieczne seryW konkursie do wygrania książka Niebezpieczne Sery od wydawnictwa Vital

Zadanie konkursowe: A kto nie lubi serów? Lubicie jakiś konkretny, powiedzcie jaki i dlaczego, a jak nie lubicie też napiszcie i krótko wyjaśnijcie. Mogą być żółte, białe albo żadne 😉

Na zgłoszenia czekamy do 30.06.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

Opis książki: Zaskakujące uzależnienie Trudno Ci zrzucić zbędne kilogramy, ale zupełnie nie wiesz, dlaczego? Cierpisz na choroby, takie jak nadciśnienie, cukrzyca typu 2 lub artretyzm? To szokujące, ale przyczyną może być spożywanie sera i niebezpieczne uzależnienie z nim związane. Jest on pełen kalorii, hormonów, cholesterolu, tłuszczu i opiatów, które uruchamiają w mózgu te same receptory, co heroina czy morfina. Proste rozwiązanie złożonych problemów W swojej książce lekarz i autor bestsellerów New York Timesa prezentuje oparty na badaniach naukowych program, dzięki któremu można raz na zawsze uwolnić się od pokusy spożywania sera, a wraz z nim pożegnać się z nadwagą, zwiększyć poziom energii i poprawić ogólny stan zdrowia. Uwolnij się z serowej pułapki!

 

2 komentarze w “Konkurs – Niebezpieczne Sery

  1. Jedyny ser jaki „toleruje” to biały ser reszta niestety jest dla mnie śmierdząca, a jak jeszcze widzę te z pleśnią to już w ogóle mam odruch wymiotny. Ale że to wszystko kwestia smaku to nie mam problemu z tym, że mój mąż uwielbia takie sery. Im bardziej śmierdzi tym lepszy

  2. Sery pleśniowe są fajne – wszystkie bez wyjątku , a ja trafiłam jakiś czas temu na śmieszną rzecz, mianowicie ser pleśniowy w kremie, teki jakby topiony, są trzy smaki – „creme de bleu”, „creme de brie” i „creme de camembert”. na początku podchodziłam nieufnie, ale są pyyyyszne, fajne na kanapki, zdarza mi się też dodać np. do sosu zamiast śmietany.
    Z kolei miękkie serki pleśniowe ze skórką lubię pod każdą postacią, na grzankach, kanapkach, w koreczkach z winogronami, świetne są też panierowane i grillowane serki typu camembert. polecam.

    W smaku najbardziej mi pasują sery President, mają fajne wersje z dodatkami, np. z orzechami czy oliwkami – rewelacja.

Dodaj komentarz