Konkurs – Leki z głową

okładka książki leki z głowąW konkursie do wygrania książka „Leki z głową„dr Andrew Weil.

Zadanie konkursowe:  W komentarzach piszcie dlaczego mamy Tobie wysłać tą książkę?

Na zgłoszenia czekamy do 31.08.2018 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂

Opis książki: Lekarz inny niż wszyscy Dr Andrew Weil jest profesorem klinicznym medycyny i profesorem Reumatologii Integracyjnej na Uniwersytecie Arizona i dyrektorem Centrum Medycyny Integracyjnej na Uniwersytecie Arizona. To międzynarodowy autorytet z dziedziny medycyny integracyjnej. W swojej książce ujawnia całą prawdę o lekach. Leki leczą czy szkodzą? Antybiotyki, statyny, leki na chorobę refluksową, przeziębienie i grypę, środki przeciwhistaminowe i nasenne, sterydy czy środki stosowane w psychiatrii – wszystkie one mają swoją mroczną stronę. Warto jest poznać zarówno ją, jak i alternatywne metody eliminowania dolegliwości, na które się je przyjmuje. Postaw na zdrowie zamiast na leki!

 

2 komentarze w “Konkurs – Leki z głową

  1. Właśnie skończyłam 3 rok farmacji. Leki to moje studia, moje zainteresowanie i będą też częścią mojej pracy. Muszę wiedzieć o lekach jak najwięcej i być na bieżąco z nowymi informacjami, badaniami.
    Powinnam wygrać książkę „Leki z głową”, ponieważ może ona wzbogacić moją farmaceutyczną wiedzę o ciekawe rzeczy, których możliwe, że na studiach się nie dowiem. Może to sprawi, że będę lepszym farmaceutą w przyszłości 😉

  2. MYCOCHLORIN,- Płyn przeciw grzybiczny który robiono w aptekach. Dziś farmaceuci nie słyszą o tej miksturze
    która likwidowała ognisko grzybicy w ciągu trzech dni.
    Będę P.Dorocie bardzo wdzięczny za zrobienie tej mikstury,może to sprawi że będzie Pani lepszym farmaceutą
    w przyszłości.

Dodaj komentarz