Wygraj książkę Ekomedycyna

Na naszym zdrowym blogu do wygrania w konkursie książka „Ekomedycyna„. Ekomedycyna to stosunkowo nowe podejście do leczenia. Jest określana też jako: medycyna aloptyczna lub konwencjonalna. Skupia się ona na symptomach różnych chorób, głównie przyczynach chorób przewlekłych. Maslansky w swojej książce pisze jak można ją wykorzystać w zakresie leczenia chorób cywilizacyjnych, raka i miażdżycy, a także przepisy na leczenie żywnością, witaminami i innymi składnikami pokarmowymi.

Zadanie konkursowe: Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić książka 🙂 piszcie w komentarzach pod tym wpisem 🙂

Na zgłoszenia czekamy do 31.05.2019 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najfajniejszy komentarz według nas nagrodzimy egzemplarzem książki 🙂 zwycięzce ogłosimy na początku czerwca.

7 komentarzy “Wygraj książkę Ekomedycyna

 1. Bardzo bym wygrać chciała.
  Wiedzę swą bym wzbogaciła i tym samym zdrowiej żyła.
  Eko medycyna w odniesieniu do chorób cywilizacyjnych to coś bardzo istotnego dla zdrowia mojego.

 2. Ukończyłam szkołę medyczną a tu coś takiego? Najwidoczniej wykładowcy nie powiedzieli nam wszystkiego 😉 Z ogromną przyjemnością chciałabym się dowiedzieć co jeszcze drzemie w ludzkim ciele.Czasami słyszę od swoich pacjentów o ich anomaliach anatomicznych i warto taką wiedzę podeprzeć mądrą literaturą.Muszę przyznać,że bardzo zaintrygowała mnie ta pozycja książkowa,zwłaszcza,że medycyna jest mi bliska i pasjonuje mnie wszystko co ma związek z medycyną.Szukam alternatywnych „zamienników” leków , poznaję tajniki samouzdrawiania (diety,ćwiczenia itp.) Jestem bardzo ciekawa książki ,gdyż pomogła by mi w życiu jak i w pracy. Jestem ciekawska nowinek i wszystkiego co ma wpływ na nasze zdrowie.

 3. Na punkcie EKO swiat zwariowal!
  Nie wie juz co z tym terminem ma robic moja glowa 🙁
  Czy EKO pomoze a czlowiek z nim stac zdrowy sie moze? 😉
  Ekomedycyna nadzieje niesie, pomocy od niej oczekuje, w ksiazeczce ja predko znajduje 🙂

 4. Trafiłam tu przypadkiem, a przypadków nie ma 🙂 bo bardzo chciałabym się nie bać zawartej na okładce, cywilizacyjnej tak zwanej, na którą sama choruję. Dowiedziałam się niedawno i mimo że mam bardzo otwarte, „zdrowe” podejście, jest niepewność, jest napięcie i potrzeba poszukiwań skutecznych alternatyw. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, może udałoby się ją przygarnąć, przyswoić i wdrożyć inne, zdrowe podejścia do tematu 🙂 ? Nadzieja jest zawsze. Pozdrawiam.

 5. Leczenie żywnością, zdroworozsądkowo, zawsze może pomóc. Warto więc iść w tym kierunku, by nie zatracić się w stagnacji. W sposób właściwy dobierane składniki pokarmowe, są w stanie zniwelować część objawów, a wracając do przyczyn, wzmocnić organizm. Książka pomocna w momencie, gdy bliska nam osoba opiera się agresywnemu leczeniu, zdecydowanym metodom, ingerencji farmaceutykami. Tonąc, chwytajmy się wszystkiego, pomagajmy w takim zakresie, w jakim możemy. Nie siłujmy się, nie traćmy jednak nadziei, można walczyć wielorako, stąd więc tutaj moja obecność.
  Alternatywa, która nie szkodzi, a jest w stanie podreperować stan zdrowia, ja się na to piszę, a raczej „Chcę przeczytać”

 6. Zmagam się z rzadką chorobą neurologiczno – naczyniową korzystam z każdej dostępnej wiedzy aby móc wrócić do zdrowia. Jeśli udałoby się wygrać książkę mam nadzieję, że mogłabym wyczytać, zastosować remedium do mojej dolegliwości i pokonać chorobę a dzięki temu powrót do zdrowia byłby najlepszą nagrodą i dla Państwa portalu Zdrowepodejscie.pl ogromnym podziękowaniem 😉
  Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, Aż się z portalem Zdrowepodejscie.pl skontaktujesz 😉

 7. Justill gratulujemy wygranej! Na Twój adres e-mail wyślemy za chwile wiadomość z prośbą o dane do wysyłki nagrody 🙂

Leave a Reply