Konkurs – Twój drugi mózg

Wybitna książka lekarza, uczonego i światowego eksperta, który od ponad 40 lat wnikliwie bada zależności łączące mózg i jelita.

Do wygrania książka „Twój drugi mózg

Zadanie konkursowe: W komentarzach piszcie dlaczego to Wam powinniśmy wysłać tą książkę. 

Na zgłoszenia czekamy do 17.09.2017 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Najbardziej przekonujący komentarz nagrodzimy 🙂

 

6 komentarzy “Konkurs – Twój drugi mózg

  1. Idealna książki dla mnie a dokładniej dla mojego babci która jest po operacji jelita, z niej mogliśmy się dowiedzieć jak jej pomóc w dolegliwościach pooperacyjnych i nie tylko, jak i w rozwiązywaniu wielu problemów jak i także by rozwinąć wszelkie ale i nurtujące nas pytania.

  2. Chciałabym aby książeczka trafiła w moje rączki 😉 chociażby dlatego by móc przekazać tę wiedzę w kolejne ręce, mojej rodzinie czy znajomym, którzy dość sceptycznie podchodzą do moich rad, zwłaszcza bez potwierdzenia w formie mądrze napisanej książki. Wierzę, że ta pozycja pomogłaby mi przekonać bliskie mi osoby jak i znajomych, do tego jak ważna jest prawidłowa dieta, styl życia, emocje i stres na Nasze zdrowie i funkcjonowanie jelit. I że mózg i jelita są ze sobą połączone. Także ja sama poznałabym wiedzę, której na pewno jeszcze mi brakuję.

  3. Bardzo chciałabym, aby książka trafiła do mnie. Jestem lekarzem z zawodu i z zamiłowania – specjalizacje, którymi się zajmuję to choroby wewnętrzne, kardiologia, diabetologia i, od ostatniego czasu, psychoterapia. Ten szeroki wachlarz zawdzięczam moim zainteresowaniem HOLISTYCZNEGO podejścia do choroby pacjenta. Staram się patrzeć na człowieka jako na inteligentny system złożony z wielu części, które łączą się ze sobą, tworząc całość. Obecnie piszę książkę o destrukcyjnym wpływie tłumienia emocji na ciało, które zostało obciążone psychosomatyczną chorobą. Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply