Konkurs – Dom, kuchnia i życie zgodnie z naturą

W dzisiejszych czasach jemy wysokoprzetworzoną żywność, sprzątamy silnie drażniącymi detergentami i narzekamy, że wciąż brakuje nam czasu. Wielu z nas próbuje zrezygnować lub chociaż ograniczyć przerażające skutki postępu cywilizacyjnego w życiu codziennym rodziny. Powstają nowe eko bazary, sklepy z organiczną żywnością, kosmetyki i środki do sprzątania domu o naturalnym składzie.

Zadanie konkursowe: W komentarzach przekonujcie nas dlaczego to Tobie mamy wysłać tą książkę.

Na zgłoszenia czekamy do 30.05.2017 do godziny 23:59, regulamin znajdziecie tutaj.

Na to czekamy na przekonywujące komentarze, najbardziej według nas nagrodzimy książką 🙂

– gratulujemy Magdalena Kominek

7 komentarzy “Konkurs – Dom, kuchnia i życie zgodnie z naturą

 1. Dlaczego jasna sprawa, bym z lekką nadwagą się pożegnała.
  Tanim kosztem kilogramów się pozbyła, bym sama ze sobą lepiej żyła.
  Bym moc metod poznała i się w nich na stałe zakochała.
  Bo w zdrowym ciele zdrowy duch – tai ze mnie byłby zuch.
  Wiec tanią dietkę sprawdzić chcę – bym móc pokochać w lustrze odbicie swe 😉

 2. Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji o książce i doszłam do wniosku, że pozwoliłaby mi udoskonalić styl życia. Od dłuższego czasu poszukuję naturalnych a zarazem zdrowych rozwiązań w swojej kuchni: odrzucam przetworzone produkty i korzystam z dóbr natury, które mam w swoim ogródku czy na łące obok domu. Wiem jednak, że mogę zrobić znacznie więcej z przydomowymi skarbami – nie wiem jednak jak. Mam nadzieję, że książka pomoże mi poznać wszystkie sekrety kuchni, która jest nie tylko zdrowa, ale również pozytywnie wpływa na sylwetkę.

 3. Prowadzę od niedawna ekologiczne gospodarstwo rolne. Chciałabym, aby plony, które z niego uzyskuję pozostawały po przetworzeniu ekologiczne i zdrowe. Książka byłaby przewodnikiem i inspiracją do dalszych działań.

 4. Ostatnio trochę polubiłam się w tajemnych ścieżkach zdrowia i zdrowego stylu życia. Bio, eko, supefoods, zakwaszenie, gluten…te wszystkie informacje zmieniły się w gąszcz, w którym ciężko się odnaleźć. Ta książka będzie dla mnie drogowskazem, który pozwoli mi wkroczyć na drogę – tą właściwą, zmieniającą mnie i moje życie na lepsze!

 5. Jestem masazystka i czesto rozmawiam z ludzmi o zdrowiu i wspierajacym je stylu zycia. Pochlaniam z pasja wszelkie nowe przepisy i poradniki, dzielac sie ta informacja z innymi. Taki moj maly wklad w lepdze zycie naszej planety. I oczywiscie jestem ciekawa co ci autorzy pisza. Moze bedzie to ksiazka , ktora polece takze moim klietom.

 6. Zdrowe odżywianie, bez GMO i produktów przetworzonych, unikanie chemii w pożywieniu jaki i środkach czystości, smogu internetowego, życia w zgodzie z samym sobą, bez stresu jest w obecnych czasach trudne w pełni do osiągnięcia. Od dwóch lat jestem weganką a od czasów licealnych wegetarianką, wiem że moje życie jeszcze nie jest w pełni takie jakie tak naprawdę chciałabym aby było, jednakże bardzo się staram żyć zdrowo, nie krzywdząc zwierząt i środowiska, gromadzę wiedzę, z którą się dzielę z najbliższymi aby ich życie było lepsze, zdrowsze, szczęśliwsze… Jestem przekonana, że niniejsza książka wzbogaci moją wiedzę i świadomość oraz będzie kolejną cegiełką ku lepszemu, zdrowszemu życiu…
  Pozdrawiam serdecznie;
  Magda

Leave a Reply