Agnieszka

agnieszkaMam na imię Agnieszka, skończyłam psychologię, kocham książki miłością nieuleczalną i cukinię w każdej postaci. Jestem mamą Olgi i Iwo, trzech adoptowanych kotów i jednego psa. Wychowałam i wypuściłam w świat pięć zdrowych, samodzielnych i zadowolonych z życia wiewiórek – to chyba całkiem niezłe referencje ;). Jestem szaloną ogrodniczką amatorką oraz bratnią duszą dla innych bratnich dusz w potrzebie.

Uważam, że zawsze warto pomimo… Nasze życie jest pełne takich „warto pomimo”. Warto wstać z łóżka pomimo, że pada. Warto wypić kawę pomimo braku do niej towarzysza. Warto wybaczać pomimo zranionych uczuć. Warto ufać ludziom pomimo, że nas zawiedli. Warto próbować na nowo, pomimo nieudanych prób. Warto pomimo … Znacie to, prawda?

Uwielbiam długie rozmowy, lubię słuchać, poznawać. Jestem przekonana, że każdy człowiek jest interesujący, każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Zapraszam Was do rozmów. Mam nadzieję, że wzbogacą nas one wzajemnie. Bo przecież zawsze warto porozmawiać pomimo, że ja tu, a Wy tam. Tu i tam to to samo miejsce – to życie – Twoje, moje, nasze. I wspólne wszystkim pragnienie – przeżyć je dobrze i niczego nie żałować.

ikonka    agnieszka@zdrowepodejscie.pl / Moje wpisy